Şcoala Militară de Maiştri Militari a Forţelor  Navale
"Amiral Ion Murgescu"

 

 

Absolvenţii şcolii între anii 1961 - 2017

 

Anul promoţiei

2016 2017  

 

 

<<  PROMOŢIA 31 IULIE 1980

GHEORGHE M. GHEORGHE GHEORGHE N. NICULAE
IACOB A. SĂVEL LUCA I. COSTICĂ
POPA C. PETRU RĂZMERIŢĂ D. IOAN
VĂDUVA GH. ION VIZITIU I. NICOLAE
ARAMĂ V. VALENTIN CICÎRMĂ P. NICOLAE
DUMITRIU D. GHEORGHE IVAN E. ION
MĂRGĂRINT GH. PETRU MERFU I. ALEXANDRU
RĂDUCAN N. IOAN RESMERIŢĂ D. ILIE
STAN S. VASILE ŞUCURI M. DINER
VLASE C-TIN. GHEORGHE VASILE SLOVINSCHI N. LIVIU
BORZA I. MARIN DUDĂU I. GIGEL GHEORGHE
FELECAN A. TEODOR FLORESCU V. ALEXANDRU
PAVEL N. CORNEL PROFIR D. COSTEL
STAN V. IOAN STOICAN M. GHEORGHE
STROIA V. VASILE ŞERCĂIANU R. DUMITRU
UNGUREANU V. CONSTANTIN VELEA Ş. GHEORGHE
BADEA T. ION BELDIE S. IOAN
BUFTEANU I. VASILE CIUREA T. DUMITRU
DIMA I. VALERIU DRUŢĂ N. IONEL
GEANTĂ P. PAVEL GREC A. ALEXANDRU
NICOARĂ D. IONEL NICULA E. ALEXANDRU VIOREL
TURCU T. NICU URECHE V. OCTAVIAN
AIFTINICĂI M. RADU ARAPACHE I. DANIEL
CAŞ I. MIRCIA COCĂLEA C-TIN. IOAN
DUMITRICĂ C-TIN. CONSTANTIN ENCIU C. STAN
MANU GH. ION MITRIŞ M. ŞTEFAN
POENARIU N. NECULAI POJAR V. PETRU
MARIN V. MARIN ANTOFIE C-TIN. OVIDIU VALENTIN
CHIRIAC P. ILIE DRÎNBU T. OCTAVIAN
GAGIU I. NICOLAE GHEORGHE C. CORNELIU MARIAN
HONCEA C-TIN. DOREL IGNAT I. IOAN
LITEANU GH. CONSTANTIN MOLODOI GH. VASILE
POPESCU GH. DUMITRU ŞTEFAN S  GHEORGHE
ALBINĂ I. MIRCEA ALEXA E. GHEORGHIŢĂ
BONCU Ş. CONSTANTIN CĂLUGĂRU A. VASILE
CIOPEC C-TIN IONEL CÎRNARU GH. NICOLAE
ICHIM P. DUMITRU IVAN N. GABRIEL
PUŞCAŞU GH. GELU ROTARIU GH. GHEORGHE
SERGHEI T. NICOLAE STOIAN C-TIN CONSTANTIN
TOADER C. GHEORGHE TOBESCU V. ION
VLAD C-TIN ION ARAPACHE I. DANIEL
ASANOVICI C. RAMIS BOSCENCO A. ŞTEFAN
CHIRU I. CONSTANTIN DUMITRU I. EMIL
FANACHI I. IOAN GHINESCU R. DUMITRU
GROSU M. MIHAI HURLOI J. GEORGE
IONESCU D. NICOLAE LAZĂR N. SILVIU
MACOVEI M. MIHAI MANASE I. BENONI
TELICEANU N. PETRICĂ TOFAN I. PETRU
VIZITEU C-TIN CONSTANTIN BADEA S. AUREL
CRISTEA A. FLORIN CROITORU I. GHEORGHE
DRĂGHICIU I. VALERIU DROC Ş. IOAN
GHIŢĂ N. DĂNUŢ HRISTEA GH. ROMU
LAZĂR GH. IONEL LEU I. ALEXANDRU
MUNTEANU A. ION MUSCALU I. AURELIAN
TATU N. GHEORGHE FÂNTÂNEANU C-TIN GHEORGHE
ANGHEL M. HARALAMBIE BREHOIANU N. VASILICĂ
CHIPAILA A. NECULAI CÎNTAR GH. VASILE
CUVINCIUC E. DUMITRU DESPA M. FLOREA
HLODEC D. VASILE IONESCU F. IULIAN
MARCU Ş. VASILICĂ PASCU D. ION
POPA GH. VALERIU RĂZMIRIŢĂI. ION
VULPE N. STELIAN AMARINEI M. CONSTANTIN
BURICEA E. DORU VASILE CALIGA  S. LICĂ
DEACU D. ION DUMITRU I. CICERONE
GRECU A. ŞTEFAN IONAŞCU P. ŞTEFAN
LESUC D. AUREL MARCU V. ROMU
MITU GH. ARONEL MUREŞAN T. TIBERIU EUGENIU
PARTAS V. GHEORGHE PINTILIE P. FLORICĂ
POCORA A. NICOLAE IOLEA GH. NECULAI
BASTARDU M. ION BOGATU G. ION
BOTEZATU V. LORICĂ CONDURARU T. ION
DĂOGARU N. MIHAI DORU DINCĂ P. GHEORGHE
DRĂGULIN D. SILVIU GÂRJOABĂ C. GHEORGHE
LAZĂR V. IOAN DUMITRU LUNCAN C-TIN VASILE
MUNGIU V. MARIN PĂUN P. MARIN
ROUĂ Ş. ION STAVĂR GH. MARIAN
BARBU E. CONSTANTIN MIRCEA BEJAN Ş. FILIP
CUCU G. GHIORGHE DOBRE I. LAURENŢIU
MATEI A. TUDOR MARIAN MANEA I. NIŢĂ
APOSTU GH. COSTEL MUNTEAN I. LIVIU
NIŢICĂ I. IOAN NUCU GH. ION
SANDU F. VASILE SPÂNACHE I. TEOFIL
STOLERU D. IONEL ŞCHIOPU M. MIHAI
ŢUŢUIANU GH. COSTEL ANDRONACHE V. BĂNICĂ
CĂPĂŢÎNĂ A. FANI CÎRSTEA I. MIHAIL
DOBRE I. ION FIRICĂ GH. CONSTANTIN
LUNGU N. VIOREL MOISE M. IONEL
PĂTRAŞCU P. GHEORGHE PÎRVU M. NICOLAE
PODARIU M. IOAN SAVIN I. VIRGIL
VASILE M. ION ZAMFIR D. MARIAN
GRAMANSCHI I. NICULAE APOSTU I. ION
PETRUŢA V. VASILE CHETREANU C-TIN GUŢĂ
SPRIVAC V. IOAN DUMITRANA N. MARIN
ALISTARH M . PETRE OLARU M. ION
DRAGOMIR V. CRISTIAN RUSU I. MARIUS
CHERCSÖ I. ATILLA ŞTEFAN Ş. ŞTEFAN
PÂRVU H. VICTOR ŢUŢUIANU I. AUREL
STAICU T. PĂTRU ARHIRE V. SĂNDEL
UDROIU V. DARIN BRĂNESCU C-TIN AUREL
BORCEA N. DUMITRU ENE GH. MARCEL
DURLOI I. VASILE GRAUR I. ION
HINOVEANU E. ION ILIE V. AUREL
RUSU C-TIN GHEORGHE LUPULEAC G. ŞTEFAN
STOIAN M. MIHAI OAIE I. VIOREL
TOMA I. IULIAN TULCIANU P. PAVEL
SANDU G. MIRCEA BUŞU A. IOAN
BUBULIGĂ V. FĂNEL BORCEA I. CONSTANTIN
COSTICĂ M. VASILE DUMITRAŞCU I. ION
DULAN N. GHEORGHE IANCU D. GHEORGHE
LEONTE D. DĂNUŢ MIRON C-TIN AURELIAN
SIMINIUC D. CONSTANTIN OPREA GH. GELU
VASILICĂ V. PETRU ACATRINEI P. DAN
BÂRSAN GH. MIHAI BUHOCI GH. IANCU
COMAN GH. MARINEL CRISTOCIA N. DANIEL
ION M. GHEORGHE GAVRILUŢĂ F. DUMITRU
NECŞANU GH. CONSTANTIN LAZĂR N. IONEL
TRĂISTARU E. CONSTANTIN PLOIAN GH. VIOREL
CANTEMIR A. IONEL RUSOVICI Ş. POMPILIU
EROFEI A. ŞTEFAN BABIŢĂ R. MARIAN
GUŢOI I. MARIAN COSTEA A. IONEL DOREL
BALACI V. GHEORGHE EREMIA L. PETRE
PETROI I. ŞTEFAN IVAN GH. VASILE
UDREA A. VALENTIN MICU I. OPREA
CREŢU I. TRAIAN OCHEA P. VASILE
DURAC I. VASILICĂ PRODAN M. DUMITRU
MEILĂ T. NICOLAE SĂCEANU S. GHEORGHE
NEBLEA C-TIN DUMITRU BORŞ A. VASILE
SANDU I. GENI CRISTEA M. GEORGE
STANCU T. COSTEL DOGARU N. ALEXANDRU
SULYAK I. GHEORGHE IVASCU GH. ION
BRĂDĂŢAN C-TIN DUMITRU LUNGU C. NICULAE
CIONTOIU C-TIN VASILE PEPTAN C-TIN MARCEL
JIANU I. GHEORGHE AIOANEI I. IOAN
MORARU A. GHIOCEL SERGHEI T. MATEI
PRICOP I. ALEC  

 

 

<<  PROMOŢIA 31 IULIE 1981

APETREI C-TIN DUMITRU BACIU GH. ALEXANDRU
LAZĂR N. MARIN LERNICU C. MITICĂ
MOISEI V. CULIŢĂ NEAGU V. AUREL
PANAIT D. GHEORGHE PETREA GH. CONSTANTIN
PLETEA R. NELU PRECUP V. SORINEL IONEL
UNGUREANU I. PAVELICĂ VAETIŞI C. ION
BERBECAR T. ION MIRCEA CALCAN V. VICTOR
DUMITRU C-TIN PĂTRU FLOREA A. PETRU
HONDRU I. ION IACOB N. VASILE
IRIMIA F. CONSTANTIN MURARU N. GHEORGHE
OLTEANU C-TIN EMIL ONEŢ S. VIOREL
PENCIUC V. CONSTANTIN RADU I. COMAN
STOICULESCU M. IULIAN TOADER A. FĂNICĂ
RUGINĂ D. VIRGIL AILOAIEI I. MIHAI LEONARD
BÎRNOI A. NICOLAE CĂRĂŢEANU T. AUREL
COSMA L. IONEL FOCEA M. TASACHE
GRĂMADĂ I. LIVIU HAGIU C-TIN DUMITRU
MARICA V. GHEORGHE MIHALEA C-TIN GHEORGHE
PĂSCUŢĂ T. IOAN SEDER M ION
TĂNĂSELE C. ILIE TOFAN I. PETRICĂ
ŢURCAN GH. IORDACHI ZAINEA C. EUGEN
ABĂLAŞEI GH. VALENTIN ARON N. VASILE
CHIŢIGA M. MARIAN CIOBÎCĂ T. IOAN
ILIUŢĂ S. RADU MIRON I. IOAN
MOGA GH. ION PANŢÎRU T. GAVRIL
PORUMBOIU C. MIHAIL ROINIŢĂ V. VIOREL
STEGĂROIU P. MIHAI TRANDAFIR H. GEORGE
ZAHARIA D. ION ABRAMOV S. NICOLAI
ASĂNĂGEANU I. GABRIEL BĂLAN P. TUDOREL
BURUIANĂ C-TIN STERICĂ COJOCARU GH. ŞTEFAN
KIRALY I. IOAN MAFTEI P. DUMITRU
NEDELEA L. ION CONSTANTIN OLTEANU GH. TEODOR
PUŞCAŞU D. MIHAIL SAVA P. GHEORGHE
VĂTAFU V. OCTAVIAN VULPE Ş. PETRICĂ
BRÎNZEI I. MIHAI BURIC T. CONSTANTIN
GOZOB M. TEODOR GRĂDINARU GH. VIOREL
HOZOC CTIN . NECULAI LAZĂR N. NICOLAE
MRINCAŞ I. IONEL EMILIAN MARTIN M. ION
NECULĂEŞ F. ROMEO PĂSĂRICĂ I. VASILE
POPOVICI V. NECULAI RUSU C-TIN CONSTANTIN
VLAS C. ION APTIŞ B. KENAN
CRISTEA GH. AUREL COSTEA GH. ALEXE
GHEORGHE A. MARIN GUŢU D. NICOLAE
PINTILIE A. RELU ŞTEFĂNESCU T. PUIU
TUDORACHE I. ROMAN POP L IOAN
APOSTOL C. GICĂ DINCĂ D. PETRU MIRCEA
CODREANU P. NECULAI CRÎŞMARIU M. ONOSIFOR
FĂTU Ş. IONEL GRIGORE I. DUMITRU
HAGIGORDEANU I. NECULAE NECULAI C-TIN CONSTANTIN
NIŢU I. ALEXANDRU MADARAŞ A. AUGUSTIN
PĂDURARU V. GHEORGHE POTCOVARU C-TIN DUMITRU
RUSU N.CORNEL SMEU I. CONSTANTIN
SAVIN GH. MARIAN TĂNASE P. ILIE
BELEAN I. DAN CABA D. DUMITRU
CROITORU-DASCĂLU D. ION DINU M. CONSTANTIN
IAMANDI I. CONSTANTIN MATEI I. TUDOREL
NANTU T. ALEXANDRU OLTEANU GH. VASILE
STEREA C-TIN IORDAN SIMCA A. GEORGEL
ŞTEFAN M. ION ŢALEA Ş. EUGEN
ZAINEA O. CONSTANTIN MURAVELI I. CHIRILĂ
CIOCĂNEL Ş. CORNELIU POPA S. ALEXANDRU
LUŢĂ F. VALERIAN SPIREA M. MARIAN
NICOLAE I. CONSTANTIN BABOLEA Ş. FLOREA
PINITILE GHI. VASILE COSTIN I. GHIORGHE
SILVESTRU N. MIHAI PELIVAN GH. PINTILIE
BĂDESCU I. NICOLAE TĂNASE I. IONEL
DIACONU V. COSTEL AMIHĂESEI I. IOAN
GRIGORAŞ C-TIN IOAN CIOCAN M. IONICĂ
ILIESCU GH. DUMITRU EZARU I. DUMITRU
NICOARĂ D. GHEORGHE LASCARACHE V. STELIAN
PATRICHE I. SEBASTIAN NIŞCOVEANU I. PANAITE
SĂCUIU S. CONSTANTIN MARDALE N. GHEORGHE
ZAFIU S. IONEL PETRE I. GHEORGHE
ANASTASOV T. ION STOICA C-TIN GHEORGHE
CODĂU E. VALENTIN TEODORESCU V. MIHAI
CHIUJDEA N. NICOLAE CĂLINESCU V. ŞTEFAN
LAZĂR C-TIN CONSTANTIN FĂNUŢĂ I. DONEL
MÎŞU GH. ILIE MORARU I. GHEORGHE
STROE G. MARIAN GEORGE ROŞCA C-TIN ION
TORCICĂ I. VIOREL SORESCU N. RADU
SĂRĂŞANU M. ION VASILE S. SANDU
BULBOACĂ GH. VICTOR BIRÓ I. IOAN
DRĂGOI M. ION CORNECEA T. GRIGORE
MOCANU M. IONEL NACHIU A. GHEORGHE
PAVLOV T. MIHAIL PEIU I. MILUŢĂ
SCUTARU T. PAUL TRENCHEA GH. GIGEL
VÎJIAN I. MIRCEA ANGHELACHE I. ION
ALDEA R. MARCEL DOBRIN D. ION
MANEA N. MARIN HEISU M. MIHAI

 

 

<<  PROMOŢIA 31 IULIE 1982

BARBU I. GHEORGHE BROBONEA P. NICOLAE
CROITORU N. AUREL DOROFTEI N. GHEORGHE
GOLFRID GH. NICULAE ADRIAN HORGA P. PAVEL ALEXANDRU
PĂTRAŞCU A. GHEORGHE PĂUN G. CONSTANTIN
SCURTU C-TIN ION VÎNĂTORU I. GHEORGHE
BURUIANĂ D. PETRU CIOBANU I. IOAN
DURAC GH. ADRIAN DUDUŢĂ M. MARCEL
FRANGULEA I. MIRCEA GÎLEA I. IOAN
MĂRGĂRINT I. IOAN SPÎNACHI C-TIN DUMITRU
ŢIPĂU V. VASILE VASILE V. GHEORGHE
BICAN GH. GHEORGHE BRATUCU GH. EFTIME
COZMIUC C. CORNELIU DUMITRACHE O. CONSTANTIN
OLARIU P. PETRU PELMUŞ I. CONSTANTIN
SÎRBA GH. TUDOR TUDOR I. DUMITRU
BOTEA R. IOAN BUNU GH. VASILE
DONOS C-TIN GHOERGHE FRĂŢILĂ A. ŞTEFAN
GAGU L. PETRUŞ HASAN A. VASILE
MANOLE T. ION MARCU I. NICOLAE
PLUTECI A. IOAN POJEGA F. PETRU
TAMBA I. IOAN CHELARIU I. GRAŢIAN
MODORCEA V. ION MOISE I. LAURENŢIU
POLIEC GH. DINU PRĂJIŞTEANU D. DUMITRU
SĂMPETRU C. IOAN VILIMAN G. ION
ENE GH. DUMITRU HUSU C-TIN ION
MIHALAŞCU A. VIRGIL MOISĂ C-TIN COSTEL
OLTEAN O. MIRCEA DĂNUŢ PARASCHIVA CTIN CRISTIAN
SASU A. TUDOR VEZETEU I. VASILE GHEORGHIŢĂ
BERCEA V. MARCEL COJOCARU I. ION
DRĂCEA C-TIN DUMITRU FRIDERIC M IONEL
GRIGORE I. DUMITRU LOGOFĂTU I. CONSTANTIN
PARASCHIV I. MARIN RADU I. SIMION
ZAHARIA P. VICTOR AIOANEI GH. RADU
BERECHET E. CONSTANTIN BODORIN V. GHEORGHE
DIMA C-TIN DOREL GUŞAŞ P. PETRE
JALBĂ GH. IOAN MARANCEA P. STANCU
PARASCHIV I. CONSTANTIN PROTEASA C-TIN EMIL
STANCIU GH. TOADER STROE I. BĂDIŢĂ
TRAŞCĂ D. GHEORGHE TURCU Ş. ION
ALBU M. NICOLAE BODEA M. IONEL
DEACONESCU N. DAMIAN GELEI C-TIN DUMITRU
HÎRTOP G. VIOREL ISPAS D. MARIAN
MAXIM D. DUMITRU PINTILIE N. NECULAI
POPESCU Ş. IONEL ROTARU P. GHEORGHE
SANDU C-TIN ION SÂRBU I. BEBI
TIMOFTE P. ARTIMON TUDORIE S. MITICĂ
DUŢU C-TIN DUMITRU PITROP V. OCTAVIAN
BURLACU V. EUGEN PITORAC D. CONSTANTIN
FOFIRCĂ I. CONSTANTIN ANCUŢA GH. CONSTANTIN
PALIUC GH. ION COLGIU P. MARIAN
STANCU I. CRISTIAN GHEORGHE P. MARIAN
BALAURE A. LIVIU PANAIT GH. AUREL
DEDE T. IRFAN RADU N. STELIAN
DUMBRĂVEANU D. FAUR BALUSEAC N. CONSTANTIN
HAŢAG M. IOAN CHIROŞCĂ N. EMIL
STANCU I. NICOLAE IVANCIU R. COSTICĂ
VLADU S. CONSTANTIN MARAN GH. NICOLAE
BORDEIANU M. MIHALACHE RUSU D. LUCIAN
ONOFREI C. NICU TĂNASE F. HRISTACHE
SAVU V. NICOLAE UZEA C-TIN SORIN
VÂJIAC  I. CONSTANTIN CĂLDARE Ş. MARIAN
DIMOFTE V. MIRCEA GHEORGHIU V. VALENTIN
FULGA A. IOAN KMEN E. VASILE DAN
ILIE F. IONEL POPESCU A. NICOLAE
NEGOIŢĂ N. CODIN SAMSONOV D. ANDREI
ŞTEFAN M. IOAN NELU STAN E. GHEORGHE
HOŢUPAN Ş. ŞTEFAN TUNARU I. VASILE
NICA M. CONSTANTIN MARIN C-TIN EMILIAN
ROŞCA M. MIHĂIŢĂ MOLDOVEANU V. DUMITRU
DRĂGOI V. GHEORGHE  

 

<<   PROMOŢIA  20 AUGUST 1983

SPECIALITATEA  TIMONIERI  ŞI  HIDROGRAFI

BACIU I. VALERIU CIUTACU I. IONEL
DRAGU A. PETRE GALIUC ŞT. IONEL
GOCIU GH. GHEORGHE HOROBEŢ V. GHEORGHE
LUCA I. STELIAN MINCU I. DUMITRU
PELIVAN T. NICOLAE POSMAG C. IURY-LEONARD
SCRIPCARU V. NICOLAE STAMATE V. GHEORGHE
VIERU A. CIPRIAN PĂNESCU I. MIRCEA
COSMA C. VICTOR SAVU G. STELIAN
GHIŢULESCU N. NICOLAE STOIEAN M. ION
ION M. VIRGILIU  

 

SPECIALITATEA  ELECTRICIENI APARATE DE NAVIGATIE

ANECHITOAIE C. CONSTANTIN BORŞ V. LIVIU
CÂDU R. DANIEL CIOBĂNIŢĂ D. AUREL
DIVEICĂ M. PARASCHIV FEODOROV M. DUMITRU
IGNAT M. MARCEL ILIE F. NELU
LUPAŞCU P. DĂNUŢ MOISĂ D. CONSTANTIN
PRUTEANU GH. DAN PRUTEANU I. DORIN-GELU
ŞELEVERDEANU P. GHEORGHE VOICA D. FLORIN
BUCUR A. VASILICĂ LASLĂU M. VALENTIN
CRĂCIUN C. EUGEN PINTEA V. AUREL
HALCIUC F. TERENTE RAILEANU N. ILIE

 

SPECIALITATEA ARMAMENT

BÖLÖNI I. DANIEL-FLORIN BURCĂ C. CONSTANTIN
GROSU M. VIOREL GHIDERSA I. MIHAI
HULEA I. NECULAI HULEA S. MARIAN
MĂCIUCĂ P. EMIL NEACŞU C. DAN-CONSTANTIN
RETI I. PETRE STANCIU GH. FLOREA
ŞERBAN P. DĂNUŢ TĂRĂBUŢĂ D. COSTEL
ŢIMPĂU V. ION OLOGU D. NICOLAE
DĂOGARU I. TUDOR ŞERBAN N. TUDOR
HULEA I. PANAITE VINTILĂ C. IOAN
HUŢANU I. DOREL  

 

SPECIALITATEA TORPILORI, MINERI, DRAGORI

BURLACU A. ADRIAN BUTEICĂ GH. PETRU
CÎRSTEA N. GEORGE-MARIN DÎMBU E. VASILE
GIURA C. ION IACOB GH. CONSTANTIN
NICUŢ GH. VALERIAN PALADE S. ION
RUSU C. COSTEL SOLOMON I. IORDAN
STERPU N. CORNEL ŞOŞEA M. ION
TODORAN F. VASILE ROŞU A. VASILE
CAUA T. DĂNUŢ STAN Z. MARIN
GHEORGHE M. MIHAI TRUŞCULESCU C. CONSTANTIN
MELINTE I. MIHAI  

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE, HIDROLOCAŢIE

ANGHEL GH. ADRIAN-GEORGE CIOBOTARU D. MIHAI
CUSEAC A. MIRCEA GRECU M. IONEL
IEDERAN GH. VASILE IONIŢĂ I. STERICĂ
MARŞAVELA GH. DORINEL MĂCREANU ŞT. GHEORGHIŢĂ
STĂNUŢĂ C. GHEORGHE STOIAN N. TUDOREL
TEODORESCU I. DANIEL-MARIUS ZBÎRLECI A. MARIAN
CUCONU S. ION PASCU V. DORIN
GUCIU N. MARIN ŞERBAN R. MIHAI
IVACSON A. MIRCEA  

 

SPECIALITATEA RADIO

APOSTU GH. COSTICĂ CHIRIAC I. IOAN-FELICIAN
CONSTANTIN I. VASILE BOBOUŢANU E. ALEXANDRU
DUMITRELE E. CONSTANTIN DRĂGUŞIN I. TUDOR
ION I. COSTICĂ LEŞU I. OVIDIU
NICOLAU M. FLORENTIN PROTESOIU V. MARIUS
STĂNILĂ C. STELIAN GĂINĂ I. ION
CHIŞU I. DAN MIHAI M. MARINICĂ
BUTOI GH. DUMITRU STAN V. HORIA-ADRIAN

 

SPECIALITATEA MECANICI MOTORIŞTI

ACHIMOV U. MIŞA BREBENEL V. NICOLAE
CALINOV G. NICOLAE CIUNGU N. OCTAVIAN
CONSTANTIN A. PETRE CONSTANTIN I. VIRGILICĂ
FLOREA F. COSTICĂ FLORICĂ GH. SABIN
GIOABĂ I. GHEORGHE IABA G. LIVIU
MANOLACHE A. TONI MĂNĂILĂ M. LEONARD
OLARU I. VASILE POPA C. CONSTANTIN
ŞERBEA M. NICU ŢUCHEL M. TITEL
BUCUR M. ION JIPA I. ION
COCU I. AUREL NICHIFOR E. MIHAIL
FERACHE I. CONSTANTIN RUSU GH. IONEL
GHEORGHIŢĂ N. IONEL ZGÎMBĂU S. CONSTANTIN

 

SPECIALITATEA ELECTRICIENI

AMBRUŞ V. VASILE BODEA G. GAVRIL
BUNGIU N. MARIN CISMARU GH. DUMITRU
COTOROANĂ S. TOADER DAVIDESCU A. ATANASE
DUMITRU N. IONEL FERŢU N. GHIŢĂ
IONIŢĂ P. DORU MIHALACHI V. GHEORGHI
NEAGU G. PETRICĂ OGHINCIUC GH. GHEORGHE
PRUNĂ I. ILIE RADU I. ION
TELEPTEAN M. VASILE TUDOR GH. LEONARD-ŞTEFAN
VANGHELE C. DUMITRU VLADU GH. VICTOR
BRATOSIN A. NICULAE MILITARU GH. FLORIN
COJOCARU P. MARIN PĂUN A. COSTICĂ
DRĂGUŞANU C. GHEORGHE RUSU GH. CONSTANTIN
DUMITRACHE I. DANIEL UNGUREANU I. NICOLAE
IONIŢĂ I. STELIAN  

 

SPECIALITATEA  RACHETE  MARITIME

BLAJ A. GABRIEL CROIALĂ A. TEODOR
DIMIAN L. LIVIU DRAGOMIR E. COSTICĂ
LAMBĂ V. MARINEL-DĂNUŢ MARINICĂ ŞT. MARIAN
ŞANTA A. ALEXANDRU SIDOR N. COSTEL
DAN M. GEORGE POPA D. DORIN
GOIA T. EUGEN DRAGOMIR M. ION

 

 

<<   PROMOŢIA  AUGUST 1984

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

BUHACIUC I. VASILE CĂLIN M. VICTOR
CRĂCIUN P. MARIUS DEDIU D. CORNELUŞ
GHEORGHE M. FLORIN ION A. NECULAI
MARINCIU M. MIHAI MATEI GH. DĂNUŢ
SCORŢA H. MARIN STOICA D. ANGHEL-GHEORGHE
TUDOROF G. JEAN SLABU V. VASILE
VIERU C. IULIAN ZELEZNEAC  D. VALERICĂ
CIOPONEA I. CONSTANTIN MĂCIUCĂ I. CONSTANTIN
FARC I. IOSIF-DOREL TODEAN O. OCTAVIAN
IONESCU V. ZAHARIE VASILE M. MIRCEA

 

SPECIALITATEA TRANSMISIUNI ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

ANDRONESCU G. CONSTANTIN BRAIŞ I. IOAN
GÎRLEA V. TUDOREL LUPU T. VIOREL
MANGIUREA N. GHEORGHE MATEI A. VASILE
MUSCALU P. VASILE PARASCHIV D. GHEORGHE
STATE I. GIGE STOIAN H. EUGEN
UNGUREANU ŞT. ION MILITON I. ION
GĂZDARU D. EUGEN PRUNCUŢ GH. GHEORGHE
MANDA GH. VIOREL-VICTOR TRUFAŞU B. VASILE

 

SPECIALITATEA INSTALAŢII ŞI MOTOARE ELECTRICE NAVALE

ANTON A. MARCEL BLESNOC I. IONEL-MARIAN
CUCU N. DANIEL DINCĂ M. VASILE
DUMITRU M. SILVIU LUPAŞCU T. FLORIN
PANCRAT L. VLADIMIR PARASCHIV N. DUMITRU
POPESCU V. ION ROCHIAN N. NECULAI-TEODOR
ŢIBULEAC D. DUMITRU ŢINTARU V. VIOREL
VRÂNCEANU C. MARIAN PĂDUREANU P. VASILE
BODAC I. DUMITRU TODIRAŞ GH. SORIN-IOAN
DOLCESCU I. SORIN VASILIEV D. CONSTANTIN-DANIEL
MARTINAŞ N. CORNELIU  

 

SPECIALITATEA MOTOARE NAVALE

BOŞOG V. ION CHELARU V. VERGIL
DOBRE V. GEORGE GRANAT C. PETREUŞ-MARIAN
ISTRATE GH. ION IŞFAN P. IOAN
MORARU V. ION MUNTEANU I. VIOREL
MUŞAT S. GHEORGHE NEDELEA D. TITU-SILVIU
OLTIANU T. DANIEL STRÎMBEANU R. ION
RASOLONJATOVO M. OMER SANDRIFY
DEMETER M. TIBERIU MUDURA P. GHEORGHE
ION GH. GHEORGHE NEDELEA D. TEODOR-LIVIU
MOCANU S. GHEORGHE ZRINYI ŞT. ISTVAN-IOZSEF

 

<<  PROMOŢIA AUGUST 1985

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

CARAGEA I. ADRIAN CÎRNECI S. NICU
ILIE N. TUDOR-DOREL MĂRGULESCU I. ION
MURARU C. CONSTANTIN-MARIAN NIŢĂ M. DAN
ROŞCA C. NICOLAE STOIAN L. MARIAN
VIŞAN I. VIOREL GHEORGHE I. COSTEL
VOINEA A. CONSTANTIN ROMAN I. COSTEL TUDOREL
CULEA A. CONSTANTIN VERDIŞ V. VLADIMIR
MÎRŞU GH. NELU STAN C. NICOLAE

 

SPECIALITATEA TRANSMISIUNI ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

BACIU P. ADRIAN DĂROI L. MIHAI
GHIŢOI I. SANDU HRARU A. CONSTANTIN
MANEA D. VASILE-LUCIAN MOVILEANU T. MARIAN
POPESCU I. SORIN POVESTE T. GHEORGHE
VASILE M. GEORGE IARU A. DEULEŢ-MARCEL
STROIE N. COSTINEL NIŢULESCU A. ION-GICU
ODOBAŞA E. TRAIAN RADU V. CĂTĂLIN-LAURENŢIU
GHEORGHIU C. DAN SOUCUP N. AURELIAN
ILEA A. EUGEN-FLORIN MOISE GH. CONSTANTIN
PERJU P. NICOLAE ZAMFIR P. MIHAI

 

SPECIALITATEA ELECTRONICĂ NAVALĂ

DUDULEA N. MARCEL GAFTON V. VIOREL
MARINESCU GH. RAJI MIHALACHE V. ZONEL
PĂNESCU C. ION PĂNESCU I. NICHITA
ROTARU I. IULIAN SĂVULESCU D. GHEORGHE
STANCIU C. ION STOICA GH. ION
TOMULESCU ŞT. MIREL ŢUGUI A. AUREL-SORIN
VOINEAGU N. VIOREL NEACŞU I. MIHAI
VAINO GH. GEORGE-VIOREL SĂVULESCU D. MARCEL
ISTRATE GH. MIRCEA TOMA P. MARIUS-VICENŢIU
NOROCEA C. CONSTANTIN VITAN GH. BUCURAŞ
PETCU D. EUGEN SIMA V. DORIN

 

SPECIALITATEA MOTOARE NAVALE

BULICHI C. FLORINEL CRISTEA A. ION
DRĂGAN I. OVIDIU-LUCIAN GHEŢA GH. IULIAN
GRECU J. VALERICĂ IONESCU R. DAN
NIŢU P. GIGEL-AUGUSTIN OPREA M. VIOREL
SĂRDAN S. MARIAN SPIRIDON N. ADRIAN
TOADER T. GHEORGHE ŢIPIRIG GH. PETRICĂ
VIDROIU D. MARCEL PETRACHE I. COSTEL
CRISTOCEA C. GEORGEL SPÎNU C. DORU
GIANTĂU N. VIOREL ŢUŢUIANU N. PETRICĂ
MIUŞI A. CONSTANTIN  

 

<<  PROMOŢIA AUGUST 1986

SPECIALITATEA TIMONIERI APARATURĂ ŞI INSTALAŢII DE NAVIGAŢIE

ABADI P. ALEXANDRU TEODOR ANGHEL I. DANIEL
CRUP I. IOAN DUDULEA T. ION
ION N. FLORIAN CĂLIN P. CLAUDIU
LUNG V. VASILE STAN C. MIHAI
MUNTEANU N. FLORIN POPESCU S. AUREL
ROŞU G. ION STOIAN M. ŞTEFAN
CAZAC M. DORU MANEA I. VIOREL
DUMITRIU N. DAN RADU N. CONSTANTIN DORU
ÎMPĂRATU A. FLORIN UNGUREANU C. GHEORGHE

 

SPECIALITATEA RACHETE, ARMAMENT ŞI MUNIŢII NAVALE

CIUBOTARU GH. IULIAN SILE COJOCARU V. IONEL
DOBRESCU P. PAUL SORIN FERARU V. STELEA
IACOB N. NICOLAE DORINEL LUNGU GH. DANIEL FLORIN
MĂIŢĂ Ş. LEONADR GRAGOŞ MIŢU GH. DUMITRU
SAVIN I. CULIŢĂ SCORUŞ S. GHEORGHE
TOADER I. MARIUS TENIE C. DĂNUŢ
TUDORACHE  C. GIGI MĂRTIŞCĂ V. CEZAR
COPCEA D. FLORIAN RESUL G. EDVIN
GOLU I. CONSTANTIN SIDOR I. GHEORGHE
TOMA S. GHEORGHE  

 

SPECIALITATEA TRANSMISIUNI, OBSERVARE, SEMNALIZARE

BLAJ R. ROMICĂ CHIVU N. GHEORGHIŢĂ
COLESNICEANU GH. VALERIU CRISTEA I. ION
GEORGESCU I. GHEORGHE ILIE S. JAN ADRIAN
PETROŞAN N. IONEL RÎCIU Ş. CONSTANTIN
TOMA V. COSTICĂ TRĂSNEA G. MARCEL
CIURUMELEA I. VIOREL PĂTRĂŞCAN I. MIELU
DOBRINOIU V. DĂNUŢ STOICA T. DANIEL

 

SPECIALITATEA ELECTRONICĂ NAVALĂ

ALEXA I. TUDOR ARMĂŞESCU I. MIRCEA
CHIRU S. GHEORGHE CIUBOTARIU D. NECULAI
IFRIM D. LUCIAN ISTRATE C. SORIN
MOTOROIU S. CRISTIAN PIETRARU T. VICENŢIU VICTOR
POTOROACĂ C. DOREL PRUNĂ M. NICUŞOR
MAIORU I. MIHAI TOMA C. VIOREL
CHIRIŢĂ Ş. CRISTIAN MARIN POPA E. ROMULUS FLORIAN
GHEORGHE P. ION STOICA I. MIHAIL
MANTA N. ION  

 

SPECIALITATEA MOTOARE NAVALE

BERNACEK G. MARIAN BILAN P. NICOLAE
CĂTĂUŢĂ I. SORIN CIUPERCĂ M. MARIAN
COSTIEAN S. IONEL COTROCEA A. VALENTIN NICOLAE
DINU I. TATIAN GHILINŢĂ C. GHEORGHIŢĂ
ILINA D. EUGEN MATEI F. IONEL
ONOSE A. DAN PURCARU Ş. FLORICĂ
ŞERBAN N. DANIEL HRISTEA M. ION
CĂLIN L. ALEXANDRU MEREUŢĂ G. MARIUS
CÎRNU E. DANIEL ROŞU V. GHEORGHE
CRESTEZ N. CONSTANTIN  

 

 

<<  PROMOŢIA AUGUST 1987

SPECIALITATEA TIMONIERI, APARATURĂ ŞI INSTALAŢII DE NAVIGAŢIE

DRAGOMIR GH. DORINEL FRĂŢILĂ F. ION
IANUŞ GH. CONSTANTIN ISPAS GH. NICOLAE
MOLDOVEANU GH. GEORGE MIHALCEA L. VASILE
MURARU V. CONSTANTIN PLEŞA I. PETRE
SANDU GH. GHEORGHE TEŞOI GH. CRISTIAN
TUDOR C. GABRIEL MIHAI GH. GHEORGHE
GONDOR A. CRISTIAN ROSUŞ GH. VASILE
MAZILU S. VALENTIN TEODORESCU V. DAN
NIŢU D. ŞTEFAN VOINEA S. CONSTANTIN

 

SPECIALITATEA RACHETE, ARMAMENT ŞI MUNIŢII NAVALE

BĂDOI S. AUREL BELCEA I. ADRIAN
CHELU S. ADRIAN DANIEL CHIRCU P. GHEORGHE MARIAN
CREANGĂ V. TUDOREL DAMIAN V. DOREL
LUPU M. SORIN NICOLAE NEICA I. CEZAR
PĂDUREANU I. MARIN RĂDULESCU V. ADRIAN GABRIEL
TĂNASĂ I. GHEORGHIŢĂ VANCEA GH. FLORIN
CONSTANTIN C. IULIAN PANAINTE V. SERGIU
CARP I. DORINEL SAVIN GH. GHEORGHE
CÎRJAN P. LAURENŢIU VARENIC I. DUMITRU
ILIUŢĂ N. PETRU  

 

SPECIALITATEA TRANSMISIUNI ŞI OBSERVARE - SEMNALIZARE

ALBU C. VALENTIN BĂJAN N. AUREL
COROAMĂ N. VIOREL CUCIOVAN V. LUCIAN FLORIN
FRANCIUC A. DAN AUREL IANCU C. LAURENŢIU FLORIN
OLTEANU T. VALERIU PAVEL V. ANTONEL GELU
POSTU G. DUMITRU SPOIALĂ M. LUCIAN
TOMA C. VALERIU VACAREANU P. MARIUS EUGEN
BĂŢĂUŞ D. PETRE PAVEL GH. RELU
DIMA C. CRISTIAN IRINEL STOICA G. MIHAI
LAUDĂ V. GABRIEL MIHAI VĂTĂŞESU N. TUDOREL

 

SPECIALITATEA ELECTRONICĂ NAVALĂ

CĂTRĂNESCU I. FLORIN ILIE CHIRIAC S. ION
CIUBOTARIU N. PETRUŞ DIAC GH. IOSIF
GAVRILOV P. PAUL HARABAGIU I. ADRIAN
MIHAI A. VASILE PERJU E. MARIAN
ROMANESCU A. VASILE STĂNESCU P. AURELIAN MARIUS
TUŞ I. GAVRIL CRISTIAN VOICU I. LUIGI
CHIRUC M. NELU POPESCU A. ŞTEFAN
DINCĂ S. MIHAI FLORINEL SAMOILĂ GHE VASILE
MIHAI M. GHEORGHE UREADNICHE. GABRIEL

 

SPECIALITATEA MOTOARE NAVALE

BACIUY GH. GABRIEL DAN BELEHUZ M. MARICEL DĂNUŢ
BONDARENCO I. CĂLIN COMAN N. NEACŞU
DUMITRIU N. GHEORGHE GHEORGHIŢĂ GH. SANDU
IVANOV S. VALERIU LUCA  N. DUMITREL
MANOLACHE T. DUMITRU MEANTU T. ION
NECULAI C. MITICĂ NICOARĂ I. SORIN RELU
TOADER S. GELU ŞTEFAN TOMA C. SORIN
BORŞARU GH. CĂTĂLIN LECA D. LICĂ
DUMITRACHE M. VIOREL  CTIN NEACŞU I. TUDOREL
ILIE D. GHEORGHE ŞERBAN I. MIREL

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

ALEXANDRU V. VASILE ASTAFEI T. TUDOREL
BURUIANĂ M. CEZAR CHITIC V. LIVIU CRISTINEL
CIUREA I. TUDOR DOCU V. DANIEL
HÎRŞOVOIU I. MARIN HORHOCEA C. ADRIAN
IVANOV P. VALERIAN MARIŞ V. FLORIN
NĂSTASE G. CRISTINEL NICOLAE G. IONEL
ROŞU S. ŞTEFAN TUSLUC I. VASILE
BOGDAN M. PUIU IFTODIE C. CONSTANTIN
CIURARU D. VALENTIN MIRIŢĂ I. DOREL
GÎTMAN C. MIHAI RADU I. VIOREL IOSIF

 

 

<<  PROMOŢIA AUGUST 1988

SPECIALITATEA ARMAMENT ŞI MUNIŢII NAVALE

ARCIRE F. FLORENTIN PAUL BĂDIOIU N. CONSTANTIN
BĂRDĂZĂU I. GHEORGHE DESPA M. DRĂGAN
DRAGOMIR L. LAURENŢIU ICHIM F. GICU
IONIŢĂ I. VALERICĂ JARCA A. OCTAVIAN CONSTANTIN
PANAIT M. NICOLAE POPOV S. OCTAVIAN
STRACHINĂ GH. EMIL TEODOR P. RELU
VASILE D. PAVEL VOICU D. MARIAN
BAICOIANU A. CONSTANTIN STAMATE B. VASILE
DOBRE V. VIOREL LAURENŢIU TUDOR GH. ALEXANDRU ADRIAN
ILIE GH. ION TĂNASAE I. CĂTĂLIN MIHAI
JIANU S. GRIGORE LIVIU  

 

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

BĂCĂUANU C. MARIUS BOZA G. MARIAN
COJOCARU I. ŞTEFAN DĂNOLĂ V. MARIUS
DOLTU N. JAN LUCIAN DUDAN P. MARIAN
IRAŞOC T. GHEORGHE NEBUNU D.DAN
PĂDURARIU C. COSTEL RACHIERU C. CONSTANTIN
STAN D. CORNELIU TATU N. CĂTĂLIN ADRIAN
TODEŢ A. PUIU MARCEL ZĂPODEANU L. EMANUEL
BANU GH. MARIN NIŢULESCU M. MIHAIL
CARATA C. DANIEL ROMENESCU A. MIHAI
DOBRESCU V. VIOREL TEACĂ A. CONSTANTIN
GAVRILĂ I. VIOREL ŢĂPÎRLUIE V. VICTOR IULIAN

 

.SPECIALITATEA TRANSMISIUNI ŞI OBSERVARE - SEMNALIZARE

BARBU I. GICU BULAI V. TIBERIU
COLESNICOV G. PETRE COSOR  V. NICOLAE
LĂPUŞTE T. LAURENŢIU FIRICEL LEONTE C. FLORIN
PĂTRAŞCU I. OCTAVIAN POPA GH. ION
PREDA C. GABRIEL PUIA C. IONEL
RACOVIŢĂ C. GHEORGHE RADU P. ION
STOIAN P. MARIAN VASILIU L. SERGIU
CALISTRA G. VASILE POSTOLACHE GH. IONEL
IONIŢĂ Ş. DANIEL POPESCU V. CRISTIAN VALERIU
NEGUŢ GH. MIHAIL SCURTU A. MARIAN

 

SPECIALITATEA ELECTRONICĂ NAVALĂ

ANDRIEŞ I. ALOIS BARBU GH. MIRCEA
BONTEA R. GORGEL BUCIU V. EMIL
CHIRIAC S. VIOREL CRISTINA I. IULIAN
MANEA L. MARIN NEAGU M. STELIAN
POPA N. NECULAE PRAHOVEANU I. NICOLAE
STRUGARI I. NELU VASILE SULTAN I. VALENTIN
TALPĂU GH. AUREL VASILE C. ADRIAN
PLATON M. DAN GABRIEL ANTONACHE P. IONEL
BANU P. GABRIEL BITIRE GH. GHEORGHIŢĂ
BRAŞOVEANU GH. DANIEL BROATEC GH. AUGUSTIN
CRACIA GH. EUGEN DAVIŞCA P. ION VASILE
GĂLAN I. SORIN LIVIU IORDACHE S. VERONIU STELIAN
MUGEA G. VASILICĂ PANAITE G. IONEL
SABĂU P. DOREL PETRU SOFRON D. MIRCEA
ŞORIC V. FLORIN TOADER N. DUMITRU DANIEL
BĂLAN M. GABRIEL BĂLAŞA I. MARIAN
COTRUŢĂ I. MIHAI DAN DOGARU A. DANIEL
DUMITRU N. NECULAI GĂLBINAŞU V. DUMITRU
JETCOVICI I. COSTEL MITEA I. MARIAN
PÎRLEA M. MARIUS VALENTIN ROŞCA C. DORIN SEBASTIAN
RUSU Ş. ŞTEFAN ADRIAN SATNOIANU Ş. MUGUR VICTOR
TĂBUŞCĂ A. MIHAI JIANU P. VASILE VIOREL
BARBU T. SORIN PANAITE E. MARIN
CĂPROŞ GH. PETRE SOFRON D. DANIEL
IVANOV M. MARCEL BARNEA I. EMIL
PISALTU I. ION BREAZU O. DORU
SASU S. PETRIŞOR DRĂGOIU C. DANIEL
ŞTEFAN V. DANIEL IACOBESCU I. LAURENŢIU
VÎLCU C. MARIAN MITRAN N. IULIAN
BĂLAŞA O. EMIL ROŞU P. ADRIAN
BOCĂNEŢ D. MARIUS STIOAN C. MARIUS
CONSTANTIN Ş. ION DUMITRU I. VALENTIN

 

 

<<  PROMOŢIA  AUGUST 1989

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

ARITON M. SORIN BURLACU T. VICENŢIU
FLOREA I. VASILE CRISTINEL ISTRĂTOAE T. IRINEL
MIHAI C. MITICĂ MIHAI P. VALERIU BEBI
NEAGU N. CRISTIAN MARIUS PANAITE N. MARIAN
FRĂŢILĂ C. CRISTINEL SAVIN I. DAN CRISTIAN
SIMON I. EUGENIU CONSTANTIN ŞERBAN GH. ION
ZAMFIRACHE A. MARIAN POPA Ş. NICUŞOR
DIŢU C. SILVIU SIMION N. VASILE
JITARU D. DUMITRU CĂTĂLIN TRUICĂ M. MIHAIL
MIRICĂ I. NICOLAE  

 

SPECIALITATEA TRANSMISIUNI ŞI OBSERVARE - SEMNALIZARE

ALEXANDRU J. NELUŞ BARANGĂ S. DOREL LIVIU
CERNAMORIŢ P. FLORIN CHIHAIA I. IONEL
CRISTEA M. MARIUS CRISTOCEA P. ADRIAN
IUREA Ş. ŞTEFANO EUSEBIO LEŢA E. AURELIAN RAUL
MIHALCEA M. NICOLAE NICA I. CONSTANTIN
RĂDULESCU M. PAUL STĂNICĂ I. EUGEN
VELICU N. ZAHARIA ZAMFIR T. ADRIAN
BURTICĂ I. IONEL LUPU E. SILVIU
COJOCARU N. VALENTIN GH. PĂTRAŞCU I. LIVIU
DONIGA I. IULIU STATE I. VALERICĂ

 

SPECIALITATEA ELECTRONICĂ NAVALĂ

BONEA C. SOARE CHIREA GH. SILE
DAVIDEAN V. CRISTINEL CTIN DEMETER F. DUMITRU MARIUS
HOSTIUC P. DAN NICOLAE IANCU M. FLORIN
OPREA M. GEORGE OSTAŞU N. EUGEN
SPÎNU C. DUMITRU ŞTOROBĂNEANU A. VIOREL
VÎLCAN D. NICOLAE UNGUREANU M. DUMITRU
CIARNĂU P. CĂLIN PETRU SORESCU Z. FLORIN ION
GRIDEANU H. IONEL FLORIN URDĂREANU C. SORIN COSTEL
MITRACHE A. ALEX. CONSTANTIN MIU R. NAURIS

 

SPECIALITATEA MOTOARE NAVALE

BACIU I. CRISTIAN BURLACU S. MIRCEA
DASCALU I. COSTICĂ DEDIULESCU I. LIVIU FLORIN
DRAGOMIR P. TUDOREL GRIGORESCU I. OVIDIU SORIN
ILIE S. MARIUS IORDACHE GH. FLORIN
LUPU L. EUGEN PURCĂREA F. IONEL
SARĂU A. NICOLAE STANCU I. TUDOR
VINTILĂ N. SILVIU VLASIE V. TEODOR
BORTĂ V. VASILE FELICIAN BOSOC V. MARIUS ADRIAN
GAURĂ M. GICU ILINA P. GEORGEL
JICHITU S. FLORENŢIU JULIET LAMBRU A. LIVIU
MANGA T. PETRU MILITARU V. ION
STOIAN C. PAUL PETRU ŞERBAN M. DUMITRU
TALPAN C. SORIN TOMA P. CRISTINEL GHEORGHE
DANA F. BEBE GAVRIL G. CORNELIU
DRAGNEA V. EMIL ISTRATE N. CĂTĂLIN IONEL
IJAC V. DANIEL MANAFU GH. DANIEL
JOSIM M. FLORIN PETRIŞOR O. OCTAVIAN
RUSU I. BOGDAN ŞTEFĂNEŢ M. MIHAIL CĂTĂLIN
THEODOR I. IOAN GABRIEL TUDORACHE I. DAN FLORENTIN
ALEXANDRU V. DAN  

 

SPECIALITATEA INSTALAŢII ŞI MOTOARE ELECTRICE NAVALE

BADEA GH. NICOLAE BITOLEANU I. ADRIAN
BOTGROS D. VIOREL BUGEAC D. DORU
DRAGOMIR N. IONEL NICUŞOR DUMITRU M. ŞTEFAN
MOROIANU G. IONEL PLĂPĂMARU A. ADRIAN
RAŞCU GH. MĂDĂLIN ANGEL SMEU G. ADRIAN
TURTOIU S. GHEORGHE UŢOIU V. CRISTIAN RADU
VOINEA S. FĂNEL VASILE I. EMILIAN
BOGDAN I. DAN ANTONIU PREDA I. GABRIEL
DIACĂNU GH. VASILE TRIFAN A. CRISTIAN
HARNAGEA I. ADRIAN VOICU I. EMIL