Şcoala Militară de Maiştri Militari a Forţelor  Navale
"Amiral Ion Murgescu"

 

 

Absolvenţii şcolii între anii 1961 - 2017

 

Anul promoţiei

2016 2017  

 

 

<<  PROMOŢIA IULIE 2000 „MIHAI VITEAZUL - 400”

 

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

BAHMACENCO GH. LAURENŢIU POPA C-TIN VICENŢIU-CRISTIAN
GHENCEA ŞT. RADU-ŞTEFĂNIŢĂ ŞTEFAN P. DANIEL
MIHAI N. MARIAN-DAN TERENTE P. ADRIAN
MIHĂLŢEANU I. IONUŢ VASILIU P. DANIEL
MOTOTOLEA V. NICOLAE VIZITIU D. GABRIEL

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

CĂLIN GH. NICOLAE RĂDULESCU GH. DUMITRU
CRISTEA D. FLORIN-VICTOR SĂRĂCIN I. IONUŢ
IONESCU I. CONSTANTIN SCÎRTOCEA S. ROMICĂ
MIZAMI I. CETIN SIMIONOV V. GEORGE
OLTEANU P. IONEL BOBÎLCĂ GH. SORIN
PASTRAMĂ N. MARIUS-MARIAN  

<<   PROMOŢIA IULIE 2001- FILIERA DIRECTĂ

„MAREŞAL CONSTANTIN PREZAN”

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

BODEA M. ROBERT-FLORIN NIŢĂ I. LIVIU-MARCEL
BORCEA GH. FLORINEL-EMILICĂ TIANU G. FLORIN
ENACHE N. COSTEL TOMA V. MARIAN
ILIE S. MARIAN-SORIN TRANDAFIR T. IONEL-MARIAN
MARIN GH. BOGDAN-IONUŢ VLĂDILĂ V. LAURENŢIU

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

BILINSCHI V. LUCA- IONEL MEDELEANU A. GEORGE
BRATU N. ADRIAN-COSMIN PETREA V. IONEL
CONSTANTIN N. IONUŢ POPESCU D. CĂTĂLIN
GÎDEA ŞT. REMUS ŞERBAN I. CIPRIAN
MACOVEI M. MARIUS-ADRIAN VELICU ŞT. GEORGE

 

PROMOŢIA IULIE 2001- FILIERA INDIRECTĂ

 

SPECIALITATEA ARTILERIE NAVALĂ

AIOANEI GH. DANIEL IVANOV GH. SERGHEI
CICILEANU V. MIHAI-LEON NEGOIŢĂ C. EUGEN
DRĂGAN I. DUMITRU ROŞCA S. MARCEL
FLORESCU E. LEONARDO-ION SÎRBU V. COSTICĂ
IORDACHE D. PETRUŢĂ SLĂTEANU GH. EMIL-SILVIU

 

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE-SEMNALIZARE

ANTONIU A. OCTAVIAN PASCU N. ROMEO
DUMITRU S. EUGEN SCURINA P. ANGELIN
GUDRUMAN T. JAN-MUGUREL SIMINEA C. CONSTANTIN-FLOREA
MĂCĂU D. CONSTANTIN ŞERBĂNESCU G. TACHE-CORNEL
MEICA N. MARINEL VULVOIU R. VIOREL-DRAGOŞ

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

CIOBANU P. TEODOR-DORINEL RUSU M. GIGI-VIOREL
ISMAIL A. ERDUAN STAN I. DANIEL-ION
MOCANU C. VASILE STOEANOVICI A. DAN
NĂSTASE I. CRISTIAN-NICOLAE TULAC V. LIVIU
RĂDUCU M. SPIRU-ROMEO ZAHARIA T. IONEL

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

CIOCAN I. MARIAN PRAVĂŢ M. MARIUS
DIMA A. MARIAN SOARE V. ION-FLOREA
DOROBANŢU M . ION ŞERBENCU S. MIRCEA
GHEORGHE V. FLORIN TOMA A. DANIEL-MARIUS
NANI V. MARIUS-LAURENŢIU TOPOR C. DOREL-DANIEL

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

CARAIVAN M. EUGEN-DANIEL MARIN I. MIHĂIŢĂ
CIOBANU I. MARIUS-CONSTANTIN MILEA V. GABRIEL
COMĂNESCU I. FLORIN-SILVIU ORGHIDAN V. EDUARD-VASILE
DRĂGAN M. CĂTĂLIN RUSE V. MARIAN
IONIŢĂ D. VALENTIN TĂNASE P. DAN-GEORGE

 

<<   PROMOŢIA IULIE 2002- FILIERA INDIRECTĂ

„GENERAL EREMIA GRIGORESCU”

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE-SEMNALIZARE

CARPOV V. VLADIMIR ION I. COSTEL
CASIAN D. VIVI-CĂTĂLIN LEU N. CRISTIAN
CRISTEA S. COSTACHE-ELVIS MARIN I. VIRGIL
CÂMPEANU I. PAULICĂ SUCIU D. DANIEL-MIHAI
DECĂ M. FLORIN TĂNASE M. ION
DUNAEV P. CORNEL  

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

BOTEANU I.MARIAN MOLOŞAG P. TEODOR
BRÂNZARU F. MIHAI-SORIN NICOLAE V. MIHAI-ROMICĂ
CHIVU ŞT. DANIEL PÂRLEA I. NICOLAE
CIUPITU C. OCTAVIAN-AURELIAN STOIAN V. IONEL-DANIEL
CUBIC GH. MARIAN-ADRIAN STOICA M. LUIGI-FLORIN

 

<<   PROMOŢIA IULIE 2003 - FILIERA DIRECTĂ

„DOBROGEA - 125”

SPECIALITATEA TIMONERIE ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

BĂLU IONEL PETRU IVĂNUŞ NICOLAE CONSTANTIN
BERCEA STAN COSMIN-MARIAN MITRAN CONSTANTIN CRISTIAN
BRATU CONSTANTIN IONEL-COSMIN NANU ION FLORIN
CIUCU-IONIŢĂ LUCIAN FLORIN PETRIŞOR DUMITRU COSTICĂ
GROSU DOBRE CONSTANTIN-MIHĂIŢĂ TABAN MITICĂ MIHAI

 

SPECIALITATEA RACHETE NAVALE

BOSOI M. ROBERT MIROŞU GH. EDUARD
BUTUC ŞT. IONUŢ POPESCU C. DRAGOŞ-MARTIN
DRĂGHICI M. IULIAN SCAFARU N. GEORGE-CRISTIAN
GUDRUMAN T. MARIUS-CRISTIAN SCÂRTOCIA G. MARIUS
MANEA A. MIHAI  

 

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

BULGARU E. GABRIEL POPESCU I. RADU-CONSTANTIN
CALANCIANSCHI V. CRISTIAN RĂMNEANŢU I. GEORGE-COSMIN
PÎRVU N. CLAUDIU-LUCIAN TUDOR V. SILVIU
POP M. VASILE TUDORAŞCU I. CRISTIAN-GABRIEL
POPESCU C-TIN FLORIN-COSMIN URUC N. GHEORGHE

 

PROMOŢIA IULIE 2003 - FILIERA INDIRECTĂ

„DOBROGEA - 125”

SPECIALITATEA ARTILERIE NAVALĂ

CHIRIAC V. STELICĂ MINGĂ C. NICOLAE
CONGHER M. DUMITRU MÎRLOGEANU I. IULIAN
CONSTANTINESCU M. MARIAN-CRISTINEL NOUR A. AUREL
CULTUŞA S. FERGUN SERGHEI GH. ELVIUS-DANIEL
DATCU S. FLORIN-MARINEL SIBIŞANU I. CRISTIAN
DUMITRAŞCU C. REMUS-COSTEL TURCIN V. MARINEL
HOLBAN N. LAURENŢIU VARTAN C. CRISTIAN-FLORENTIN
LUNGU N. GABRIEL ZBANŢ I. IULIAN-DORINEL
METEA L. MARIUS-MONU  

 

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

ALEXANDRU E. DAN NEHOIANU N. CONSTANTIN
ANDONI I. MARIAN-VICENŢIU PERETE C-TIN DANIEL
BATACHE P. MIHĂIŢĂ-CRISTIAN PETRILA I. EMIL-CĂTĂLIN
BĂLĂNESCU GH. NICOLAE PETROV F. DĂNUŢ
BEJAN N. NICULAI-DĂNUŢ PICUI T. GEORGE-FLORIN
BUSUIOC F. IULIAN POSTELNICU F. GEORGE-ROBERTO
CHIRU S. MARIAN-SORIN RADU D. DĂNUŢ
CONSTANTIN T. SORIN RAITĂ GH. ION
COROI M. MARIAN SARCHIZIAN ŞT. GEORGE
DEDU I. IONEL-MĂDĂLIN SIMIUC C-TIN COSTINEL-SERGIU
DISCULŢU V. NELUŢU SULTAN I. EDUARD
GIGEA N. GABRIEL TABARCEA C-TIN CONSTANTIN
IOANIDES N. FLORIAN-OCTAVIAN TĂNASE I- LAURENŢIU
ION I. MARIAN ŢUŢUIANU Z- GEORGE
JALBĂ D. MIRCEA UNGUREANU I- STELIAN
JIANU C-TIN TEODOR-DOREL VALACHE GH. VASILE-VIOREL
MIHAI I. CONSTANTIN ZODILĂ I. MIHĂIŢĂ

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

ADAM S. ANDREI MAXIM GH. CĂTĂLIN-FLORIN
ARSU M. IONEL MAXIM V. ADRIAN-SORIN
CIMPOERU E. ALBERT MIHAI M. IONEL-SORIN
COJOCARIU A. GABRIEL MIHAI T. IONUŢ
CONSTANTIN P. MIHĂIŢĂ MOCANU V. ION
COSOREANU N. ION MOSCU S. VASILE
DAN N. DUMITRU PARASCHIVOIU I. RĂZVAN
DASCĂLU G. CORNEL PETRAŞ C. CĂTĂLIN
DĂNILĂ C. DANIEL PONOV M. MARIAN
DRĂGAN A. OCTAVIAN POPA AL. FLORIN
ENE M. MARCEL PREDA P. IONEL
EVDOCHIM A. PAVEL PUŞCĂŞOIU I. ALIN-IONUŢ
EVSEI C. IVAN-VIRGIL ROŞCA C. DUMITRU
FLORESCU I. MARCEL RUSU P. COSTICĂ-IUSTIN
GEORGESCU V. CRISTIAN SIMA I. GABRIEL
GHERGHIŞAN A. FLAVIUS-CRISTIAN ŞOGORĂSCU I. CONSTANTIN-CRISTIAN
GORUN I. ION ŞTREANGĂ D. VALENTIN
IGNAT N. SORIN TRIFAN N. CONSTANTIN
ISPAS I. TITI TUREAC GH. MARIAN

 

<<   PROMOŢIA IULIE 2004 - FILIERA DIRECTĂ

„ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT - 500”

 

SPECIALITATEA TIMONERIE ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

BALABAN I. COSTEL PULPAN L. CRISTIAN-MIHAI
CARP V. VLAD SÂRB I. IOANA SÎNZIANA
CRINTEA S. SANDU-ROMULUS TUREAC N. BOGDAN-ADRIAN
DORDEA I. MARIA VIENESCU I. IULIANA
IVANOV V. DANIEL VLĂDILĂ V. VERONICA
MALINCHE S. IONUŢ-IULIAN  

 

SPECIALITATEA ARTILERIE NAVALĂ ŞI ANTIAERIANĂ

AGIU P. GEORGE MOCANU S. NICU-ADRIAN
BACRĂU I. ELVIRA RIZEA M. MARIAN
CAZAN P. EMIL SANDU I. ADRIAN
CĂLDĂRARU F. IONEL TĂNASE M. DAN-CRISTIAN
FLEŞCAN V. COSMIN-MIHAI URIAŞU C-TIN ŞTEFAN-DORIN

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

BURLĂCELU N. ALEXANDRA NIŢĂ GH. GEORGE-STELIAN
DINU Z. IULIANA OLARU I. MARIUS
IORDACHE I. IONELA-NICOLETA PREFAC A. LAURENŢIU
MELEACĂ C-TIN VALENTIN RAITĂ M. VALENTIN
MINCĂ M. CONSTANTIN-COSMIN SANDU AL. ANDREI-MARIAN

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

BARBU G. EMILIAN GROSU I. CRISTIAN-DORIN
BODESCU P. DANIEL-SEBASTIAN MIHAI M. COSTEL
BUCUREŞTEANU N. CIPRIAN MUSTAŢĂ D. AUREL-GRIGORE
BURUIANĂ N. ADRIAN NEAGU GH. IOAN-LAURENŢIU
FORŢU H. SORIN RADU C-TIN CONSTANTIN-IONEL

 

SPECIALITATEA TIMONERIE ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

BEGANU I. IONELA IONICĂ GH. GABRIELA
GHINEA AL. GEORGE NĂSTASE I. FLORIAN
GHINEA GH. TATIANA URSACHE NĂSTASE I. MITICĂ
GÎZEA C. CĂTĂLIN-IONUŢ NEDELCU C. DANIELA
ICONARU I. VIOREL-LAURENŢIU ROBITU GH. IONUŢ

 

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

ALEXA N. ALIN NOOR T. DANIEL
FIERARU D. LUCIAN OPRIŞ M. MIHAI
MARTIN T. VASILE PAPUC N. BĂDUŢ
MENAEF A. CIPRIAN PASCARIU P. DAN
NEAGU P. VIOLETA VRABIE GH. MONICA

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

BANU P. LIDIA HAŞEGAN ŞT. MARIUS
BUZALÂC S. ADINA IONESCU GH. FLORENTINA-RALUCA
CIORĂNEANU AL. DOINIŢA MARIN I. FLORIN
CIUCU-IONIŢĂ L. BOGDAN-ADRIAN NEAGOE I. VASILICA
DRĂGAN N. AIDA-MAGDALENA PAPAN G. AURORA

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

ABAIANIŢI N. LEONTIN PÎNTEA V. ADRIAN-MIHAI
ANGHEL S. FLORIN PÎNTEA V. CRISTIAN-ALEXANDRU
CIUPERCĂ O. MIHAI PLOPEANU I. COSTEL-OCTAVIAN
DINU T. VASILE TOMA F. DAN-IULIAN
MARCU GH. IONUŢ  

 

SPECIALITATEA HIDROACUSTICĂ

ARSENE A. CARMEN-GABRIELA PANAITE FUNDEANU E. ANA-MARIA
BERCEA P. ROXANA  TEODORESCU GAGNIUC A. CRISTIAN
CIOBĂNUC N. IONUŢ PETCU G. SILVIU
CODOR P. PETRU-RAREŞ RUSU N. NICOLAE
COMAN GH. VIOREL SIMIUC N. CARMEN   RUSU

 

<<   PROMOŢIA IULIE 2005 - FILIERA DIRECTĂ

„VICTORIA NAŢIUNILOR UNITE - 60”


 

SPECIALITATEA TIMONERIE ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

BORTEŞ N. FLORIN OANCEA V. MARIUS
GHERASE N. MIHAI SANDU V. GABRIEL-CĂTĂLIN
GÎZEA C. CRISTIAN-ALIN SAVA GH. MARIAN
HARABAGIU D. ANCA-PETRONELA ŢUŢUIANU C. SEBASTIAN
ISMAIL Ş. LEILA UBA M. ALINA-OANA

 

SPECIALITATEA RACHETE NAVALE ŞI ANTIAERIENE

AONICESEI V. CIPRIAN FILAT I. ALEXANDRU
BOSOI M. SERGIU RĂDUCU C. ALIN-FLORIN
CÂRNU C. LUCIAN TIHON V. FLORIN
CURCĂ I. SERGIU-CONSTANTIN TOLOLOI N. ŞTEFAN-ALIN
DAMIAN C-TIN MARICEL VASILE ŞT. IONUŢ

 

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

ANDRONE A. ADRIAN FUCIGI I. HALIL
ARON V. ANCA-ELENA GAGNIUC A. ADRIAN
BALACCIU I. DANIELA LUCA P. SORIN-VALENTIN
CATANĂ C. PETRONELA-MIRELA POSTELNICU F. ELENA-ALEXANDRA
EFTINCĂ V. AURELIAN SÎRBU M. CĂTĂLINA

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

BOIANGIU N. CRISTIAN-PETRUŢ DINU M. PAUL-COSTINEL
BOLOGA C. DANIEL-FLORIN IONIŢĂ N. CRISTIAN-IONUŢ
CĂLIN GH. MARIAN MATEI E. BOGDAN
CULEA I. VIOREL ROŞIORU C-TIN SEVER
DANILOV D. DANIEL TURLAC P. MIHĂIŢĂ-RĂZVAN

 

<<   PROMOŢIA IULIE 2006 - FILIERA DIRECTĂ

„CAROL I”



SPECIALITATEA ARTILERIE NAVALĂ ŞI ANTIAERIANĂ

AFLOROAIE M. GIOVANI-ILIE PLATEC Z. OCTAVIAN-EUGEN
BAROIAN G. ALEXANDRU-MARIUS POP V. ADELA-MARINELA
FRUNZĂ I. SERGIU POPA V. VASILE-CLAUDIU
LĂPUŞNIANU S. MIHAI PUŢARU M. DANIEL-CRISTIAN
NEDELCU C-TIN CRISTIAN-CONSTANTIN RUGINESCU V. IONUŢ

 

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

COLIBĂ V. SILVIU-VASILE GRIGORE I. SIMONA
COTĂRAN A. DOINA IVANCU S. ROBERT-ALIN
DRAGNEA M. IONUŢ MĂRGINEAN M. MIRCEA
GHIŢĂ I. MIHAI ŢURCANU D. ALEXANDRU
GRĂDINARU I. ADRIAN-ILIE UBA M. AUREL

 

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

BERCEA S. VERONICA-STELUŢA PITICAR GH. MIRCEA
BIŞOC A. CLAUDIA-DANIELA SIEA GH. GABRIEL-IONUŢ
CIOBANU D. MARIUS TUVENIA N. IULIANA
LUCHIAN V. IONUŢ VÎNTU V. VALER-DANIEL
PETIANU N. ELENA  

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

CONSTANTIN GH. ŞTEFĂNIŢĂ-CĂTĂLIN PÂSLARU N. FLORIN-IONUŢ
ICHIM V. IULIAN-BOGDAN PETCU I. BOGDAN
ISTRATE I. VALERIAN-EUGEN RADU L. BOGDAN-MIHAI
LUPU R. CLAUDIU-CONSTANTIN TATU N. DUMITRAŞ-SILVIU
NĂSTASE M. NICOLAE-CĂTĂLIN  

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

ALEXANDRU I. FLORIN-MARIUS HURUBĂ D. ADRIAN
ATOMEI G. GEORGE NEGRILĂ G. GEORGE
DURAC GH. NINEL-ELEODOR PETRIC G. RADU-DUMITRU
FRANGULEA D. MIHAI-ALEXANDRU SÎRBU M. DUMITRU
GEORGESCU I. IONUŢ STANCIU I. FLORIAN

 

<<  PROMOŢIA IULIE 2007 - FILIERA DIRECTĂ

„INTEGRAREA EUROPEANĂ - 2007”

  

    

SPECIALITATEA TIMONIER ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

BĂLAN N. GEORGIANA-ALINA GOROVEI AL.FLORIN
BULGARU E. OVIDIU ION N. FLORIN
CURCAN M. VASILE-VALENTIN MARIN E. DIANA
DANILOV D. MIRCEA-BOGDAN POP L. LIVIU-IOAN
DOBRE M. GEORGETA POPESCU P. CORNELIU-OTTONEL XIII
DURŢAN C. CRISTINA SAVA V. DRAGOŞ-TEODOR
GAVRILĂ F. VALENTIN  

 

SPECIALITATEA ARTILERIE NAVALĂ ŞI ANTIAERIANĂ

ALBU I. GABRIEL-IULIAN GAVRILESCU N. IOAN-BOGDAN
BULAI GH. ALEXANDRU GRIGORE D. SORIN
BURUIANĂ D. IONUŢ-CRISTIAN POPA I. OCTAVIAN
BURUIANĂ P. IONUŢ STRAT AL. IONUŢ
CHIRIAC M. MIHAI-FLORIN TOMIŢĂ D. MARIUS-GABRIEL
CORNEA GH. CĂTĂLIN VĂLEANU M. RĂDUCU-GEORGIAN

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

BARBU M. IONUŢ GÎRBULEŢ M. ADRIAN-FLORIN
BOSTAN I. IONUŢ-MARIUS LUCA C-TIN DANIEL-GEORGE
BOTEZATU N. CRISTI-MARICEL MUNTEANU A. FLORIN
CĂLIN M. IONUŢ NEICU GH. EUGEN-GABRIEL
FERŢU N. VIOREL-CRISTIAN ŢULUŞ TH. MARIA-MĂDĂLINA
GELIL F. ELVIS  

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

APORCĂRIŢEI G. ALEXANDRU OBANCEA M. CONSTANTIN
DINU M. FLORIN POPA M. BOGDAN-IONEL
DULGHERU N. MĂDĂLIN RADU I. NICOLAE
ILIE N. ALIN-GEORGIAN ROŞU D. SĂNDEL
IONIŢĂ I. ALEXANDRU RUSU E. COSTACHE-IULIAN
LUPU E. IONUŢ-ADRIAN TULEŞ G. IONUŢ

 

<<  PROMOŢIA IULIE 2008 -

„INTREGIREA NATIONALA - 90 ”

SPECIALITATEA TIMONIER ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

AGACHI D. GABRIEL-DUMITRU LEPĂDATU C. VALENTIN
ANTOCI N. CRISTIAN-DANIEL MANOLEA M. IONUŢ
BÎRSAN I. IONUŢ MAXIM I. ALEXANDRU-GIORGICĂ
CIOBANU N. ANDREI MIALŢU V. GELU-VALENTIN
DUMITRAŞCU O. LUCIAN NIŢĂ M. IONUŢ

 

SPECIALITATEA  ARME SUB APĂ

BĂLĂŞICĂ I. SERGIU-IONUŢ MIHĂILĂ N. LAURENŢIU-MIHAI
CIURARU I. IONUŢ-DORIN RADU C/TIN MIHAI-ALEXANDRU
DOGARU O. IONUŢ ROŞU S. MARIAN
GĂUREANU G. DUMITREL TRANDAFIR N. MIHAI
ILIE N. PETRUŞ  

 

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

BOCAI V. ŞTEFAN-LUCIAN DUDA NICULAE IONUŢ
CIOCOTIŞAN D. IOANA-NATALIA-DUMITRIŢA GĂZDARU GEORGE MIHAELA-GABRIELA
DAN CORNEL ROXANA-MARIA GHIURCĂ MIRCEA NICOLAE-DANIEL
DAVID TRIFAN MIRCEA-COSMIN SANDU GHEORGHE GABRIEL
DRĂGAN MARICEL CĂTĂLIN-PAUL STRAT MARIAN-CĂTĂLIN VALERIAN

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

BĂRBIERU TIOFIL GEORGE OZARCHEVICI ILIE RAREŞ
CURCĂ GHEORGHE GABRIEL-ŞTEFAN OZARCHEVICI ILIE RĂZVAN
DRAGU VASILE FLORIAN ŞEITAN IULIAN CĂTĂLIN-MITICĂ
FLOREA FLORIN FLORIN-NICHITA TURLAC PETRE ŞTEFAN-TICU
MÎNEA STEREA GHEORGHE-CIPRIAN  

 

Pentru Ministerul Internelor şi Reformei Administrative

 

SPECIALITATEA TIMONIER ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

ABDULMINA N. EDEN SIMIRAD D. VICTOR-DĂNUŢ
ANTOCHIE D. MIHAI-COSMIN SOARE N. VALENTIN-NICUŞOR
BOSTAN R. COSMIN-VIOREL ŞERBAN N. ANDREI-CĂTĂLIN
DELIU C-TIN CRISTINEL TUNEA T. COSMIN-VIOREL
POPESCU C-TIN GEORGE-CONSTANTIN VÎNTU V. MARINEL-IONEL

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

ANDREI T. NICOLAE-CRISTIAN NICOLAU S. CRISTIAN
BĂZĂVAN C. CRISTIAN NICULA D. LAURENŢIU-GEORGE
DAVID C. GEORGE-FLORINEL ROCHIAN N. ALEXANDRU-BOGDAN
FORŢU D. DANIEL-FLORIN UNGUREANU R. GHEORGHE-MĂDĂLIN
ILINCA C-TIN ALEXANDRU-CĂTĂLIN VLĂDĂREANU S. IRINEL-MIHAI

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

BARBU M. CARMEN-LAURENŢIU NICOLOF ŞT. ŞTEFAN-MARIAN
CÎRMACIU M. LAURENŢIU-COSMIN NICULAE V. ADRIAN-DUMITRU
CROITORU M. ADRIAN-VALENTIN PĂCUREŢ C. ADRIAN
MARINICĂ D. MARCEL TEUŞAN C.TIN COSMIN
MIHAI M. GABRIEL-LUCIAN  

 

<<  PROMOŢIA IULIE 2009 -

„UNIREA PRINCIPATELOR ROMÂNE - 150”

 

SPECIALITATEA ARTILERIE NAVALĂ ŞI ANTIAERIANĂ

ACATRINEI IOAN VASILE-VALENTIN SĂRARU CONSTANTIN LIVIU
BUCIAC CONSTANTIN ADRIAN SIMION COSTICĂ ALEXANDRU
CIORNEA IOAN IONUŢ-ALEXANDRU SIMION DUMITRU MARIAN
JÎJÎIE GELU MARIUS-ANDREI VLAD CORNELIU MIHAI
SANCHI STERE DANIEL

 

 

SPECIALITATEA RACHETE NAVALE ŞI ANTIAERIENE

ANDRONE GABRIEL LUPAN RADU-CONSTANTIN
BODESCU VALENTIN-ADRIAN OLARIU ALEXANDRU-ROBERT
CORSUN ALEXANDRU TURTOI MARIAN-FLORIN
ENE ILIE-MIHĂIŢĂ ŢUGUI MARIAN-IONUŢ
FURCĂ IONUŢ  

 

SPECIALITATEA RADIO ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

BOSTAN (ALEXANDRU) ANCA-GEORGIANA GANEA ŞTEFAN-CRISTIAN
ANGHELIDE SILVIU IANCU CONSTANTIN
BRATOSIN IONUŢ-ALEXANDRU LUNGU MARIUS-AUREL
BUNEA HORIA-GABRIEL NECULA CĂTĂLIN-NICOLAE
CIOROIANU ELENA-RALUCA OMOCEA IULIAN-DUMITREL

 

SPECIALITATEA RADIOLOCAŢIE NAVALĂ

ATOMEI FLORIN MICLEA ŞTEFAN
BÎRSAN MIHAI-MARIAN NECĂ EMIL-VASILE
CHELE ALIN POP CORNELIA
ENACHE ADRIAN-GABRIEL TIMOFTE DUMITRU-FLORINEL
GROSU FLORENTINA VÎNTU PAUL-ALEXANDRU

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI INSTALAŢII ELECTRICE NAVALE

BARBU MARIUS JERLĂIANU IONEL
BUTNARU CIPRIAN MOLDOVAN ANDREI
DIACONU FLORIN OPINCARU ALEXANDRU
EFTIMIE SILVIU PRESURĂ COSTEL-IONUŢ
FARAONEL SERGIU-CĂTĂLIN SCUTARU CIPRIAN-IONUŢ

 

<<  PROMOŢIA IULIE 2010 -

„ HENRI COANDĂ – 100 ”

 

SPECIALITATEA TIMONIER ŞI TEHNICĂ DE NAVIGAŢIE NAVALĂ

AGAPOV G. IONUŢ MIRESCU C. EUGEN
ALEXANDRU N. NICOLETA-MĂDĂLINA NIŢICĂ C. ROBERT-CĂTĂLIN
BUNEA N. CĂTĂLIN PANĂ I. ALEXANDRU
GHERASE D. MIHAELA-MARIANA SUBŢIRICĂ Ş. MIHAI
JITARU D. NICUŞOR ŞALARU C. IONUŢ

 

SPECIALITATEA ARME SUB APĂ

BELDIAN M. BOGDAN-MIHAI MATEI M. MIHAI
DECU R. ADRIAN RUS V. FLAVIU-ADRIAN
ELISEI M. MIHAI TUNGARU F. DUMITREL-IONUŢ
FLOAREA A. IONUŢ-MARIAN VASILACHE T. GEORGE
ISAILĂ G. MARIAN  

 

SPECIALITATEA COMUNICAŢII NAVALE ŞI OBSERVARE SEMNALIZARE

BIŞOC A. MĂDĂLINA-OANA DOBRE D. LOREDANA
BURLACU I. IONUŢ MELINTE C. VASILE
CARSON I. MARIAN OTAC C. ALIN-CONSTANTIN
CATALIN I. DRAGOŞ PUŞCARENCU M. CONSTANTIN-IULIAN
DARABAN C. BOGDAN-IONUŢ RECUCI R. FLORIN

 

SPECIALITATEA MOTOARE ŞI MAŞINI NAVALE

CĂRBUNARU N. DUMITRU LUCUŢARI I. SERGIU-IONEL
CHIRIŢĂ S. CRISTIAN MÎNZU I. IONUŢ-LUCIAN
CRISTEA N. CĂTĂLIN-CLAUDIU MOŞOIU G. COSTEL-DRAGOŞ
DRĂGOI N. ALIN SANDU F. PETRONEL
FĂRĂGĂU I. ANDREI-IOAN